Poznaj naszych ekspertów
     

Jesteśmy zespołem do zadań specjalnych, a nasze szeregi zasilają bardzo doświadczeni specjaliści. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres specjalizacji sprawiają, że nie boimy się żadnych wyzwań!

Piotr Kolmas
Prezes – GrupaYak Sp. z o.o.
     

Od 20 lat zajmuje się wspieraniem sprzedawców i liderów sprzedaży. Przeprowadził kilkaset procesów rozwojowych, zmienił sposób sprzedaży kilkudziesięciu firm i tysięcy sprzedawców. Jest doskonałym metodykiem. Nawet trudne techniki potrafi przedstawić w sposób prosty, dzięki czemu sprzedawcy mogą się ich nauczyć i z powodzeniem stosować. Wierzy w siłę treningu. Tylko powtarzanie nowej umiejętności prowadzi do jej nawykowego używania.

– – –

   

Grzegorz Turniak
Członek zarządu – GrupaYak Sp. z o.o.
     

Inspirujący mówca, mentor, networker. Wykładowca na studiach podyplomowych SGH, UW, PW i MBA na ALK. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. W lutym 2006 wprowadził i rozwijał do 2013 na rynku krajowym firmę BNI Polska. Obecnie jest prezesem spółki szkoleniowo – doradczej Akademia Rekomendacji. Prowadzi #NetworkingConciergeClub, #EventOnboarding #SesjePozytywnychRelacji na eventach, certyfikowany program #MasterOfNetworking. Został wybrany jednym z „10 Topowych Głosów Polskiego Linkedin 2018 i 2019„.

– – –

   

Agata Dynoch
Członek zarządu – GrupaYak Sp. z o.o.
     

Praktyk i trener z zakresu networkingu, Facylitator procesów sprzedaży i strategii w firmach i instytucjach. Networkingiem zajmuje się od 14 lat w latach 2006 – 2013 wspierała budowę i rozwój BNI Polska. Od 2016 roku jest wiceprezesem firmy Akademia Rekomendacji Sp. z o.o. Pasjonatka Stylów Myślenia FRIS, wykorzystuje je w prowadzonych przez siebie procesach facylitacji. Posiada certyfikat profesjonalnego facylitatora w metodyce Proces Iceberg na poziomie Advanced, wg standardów brytyjskiego instytutu ILM.

– – –

   

Piotr Makowski
Członek zarządu – GrupaYak Sp. z o.o.
     

Ekspert i trener Social Selling B2B oraz SMarketing B2B. Ponad 20 lat doświadczenia biznesowego w firmach Polskich i międzynarodowych korporacjach (Center Corporation, Adecco Polska, Exorigo-Upos, Canon Polska). 8 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu. Ostatnie 2 lata byłem zaangażowany w tworzenie i wdrażanie programu Social Selling w Canon Polska, zarówno od strony działu sprzedaży jak i marketingu.

– – –

   

Paulina Kot
Partner GrupaYak, Konsultant, Trener
     

Jestem konsultantem i wsparciem dla firm w zakresie działań sprzedażowo-marketingowych. Pracując jako trademarketingowiec, z jednej strony zawsze stałam na straży wizerunku marek, z drugiej strony wspierałam sprzedaż, promując marki i produkty w punktach sprzedaży. Mam 20 letnie doświadczenie w branżach: FMCG, AGD, Artykułów dla dzieci i niemowląt, kosmetycznej oraz budowlanej.

– – –

   

Danuta Baranowska
Marketing & Sales Manager
     

Moje 20-letnie doświadczenie praktycznego działania na żywych organizmach firm z sektora MSP, w branżach: farmaceutycznej, motoryzacyjnej, szkoleniowej, reklamowej oraz branży nowych technologii, pomaga szerzej spojrzeć na marketing i kreatywnie podchodzić do działań.

– – –

 

Magda
Magdalena Bohusz-Boguszewska
Partner GrupaYAK
     

Approved Whistleblowing Officer, prawniczka z niemal 20 letnim doświadczeniem w administracji publicznej, w tym 9 lat na stanowiskach kierowniczych. Jest skutecznym menedżerem z doświadczeniem w realizacji złożonych projektów oraz kierowaniu interdyscyplinarnymi zespołami. Posiada kompetencje w obszarze Cporporate Governance, restrukturyzacji podmiotów, pomocy publicznej. Od 2006 r pełni funkcje w radach nadzorczych.

– – –

 

Misja i Wizja firmy
     

Mówimy Yak dopasować kulturę organizacyjną do strategii.
Pokazujemy Yak zaangażować pracowników.
Uczymy firmy Yak sprzedawać więcej.
Wspieramy do momentu stworzenia nawyków.

Jak możemy Ci pomóc?
     

Opowiedz nam yakie masz wyzwania – wysłuchamy Cię uważnie!
Wyjaśnimy Ci yak pracujemy i wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązanie.

Porozmawiajmy

Jak możemy Ci pomóc?
     

Opowiedz nam yakie masz wyzwania – wysłuchamy Cię uważnie!
Wyjaśnimy Ci yak pracujemy i wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązanie.

Porozmawiajmy

Bezpłatna Konsultacja