Jesteśmy zgraną drużyną z praktycznym
doświadczeniem w biznesie

Poznaj naszych ekspertów
     

Jesteśmy zespołem do zadań specjalnych, a nasze szeregi zasilają bardzo doświadczeni specjaliści. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres specjalizacji sprawiają, że nie boimy się żadnych wyzwań!

Piotr Kolmas
Prezes – GrupaYak Sp. z o.o.
     

Od 20 lat zajmuje się wspieraniem sprzedawców i liderów sprzedaży. Przeprowadził kilkaset procesów rozwojowych, zmienił sposób sprzedaży kilkudziesięciu firm i tysięcy sprzedawców. Jest doskonałym metodykiem. Nawet trudne techniki potrafi przedstawić w sposób prosty, dzięki czemu sprzedawcy mogą się ich nauczyć i z powodzeniem stosować. Wierzy w siłę treningu. Tylko powtarzanie nowej umiejętności prowadzi do jej nawykowego używania.

– – –

   

Grzegorz Turniak
Członek zarządu – GrupaYak Sp. z o.o.
     

Inspirujący mówca, mentor, networker. Wykładowca na studiach podyplomowych SGH, UW, PW i MBA na ALK. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. W lutym 2006 wprowadził i rozwijał do 2013 na rynku krajowym firmę BNI Polska. Obecnie jest prezesem spółki szkoleniowo – doradczej Akademia Rekomendacji. Prowadzi #NetworkingConciergeClub, #EventOnboarding #SesjePozytywnychRelacji na eventach, certyfikowany program #MasterOfNetworking. Został wybrany jednym z „10 Topowych Głosów Polskiego Linkedin 2018 i 2019„.

– – –

   

Agata Dynoch
Członek zarządu – GrupaYak Sp. z o.o.
     

Praktyk i trener z zakresu networkingu, Facylitator procesów sprzedaży i strategii w firmach i instytucjach. Networkingiem zajmuje się od 14 lat w latach 2006 – 2013 wspierała budowę i rozwój BNI Polska. Od 2016 roku jest wiceprezesem firmy Akademia Rekomendacji Sp. z o.o. Pasjonatka Stylów Myślenia FRIS, wykorzystuje je w prowadzonych przez siebie procesach facylitacji. Posiada certyfikat profesjonalnego facylitatora w metodyce Proces Iceberg na poziomie Advanced, wg standardów brytyjskiego instytutu ILM.

– – –

   

Piotr Makowski
Członek zarządu – GrupaYak Sp. z o.o.
     

Ekspert i trener Social Selling B2B oraz SMarketing B2B. Ponad 20 lat doświadczenia biznesowego w firmach Polskich i międzynarodowych korporacjach (Center Corporation, Adecco Polska, Exorigo-Upos, Canon Polska). 8 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu. Ostatnie 2 lata byłem zaangażowany w tworzenie i wdrażanie programu Social Selling w Canon Polska, zarówno od strony działu sprzedaży jak i marketingu.

– – –

   

Paulina Kot
Specjalista ds. Marketingu
     

Jestem konsultantem i wsparciem dla firm w zakresie działań sprzedażowo-marketingowych. Pracując jako trademarketingowiec, z jednej strony zawsze stałam na straży wizerunku marek, z drugiej strony wspierałam sprzedaż, promując marki i produkty w punktach sprzedaży. Mam 20 letnie doświadczenie w branżach: FMCG, AGD, Artykułów dla dzieci i niemowląt, kosmetycznej oraz budowlanej.

– – –

   

Danuta Baranowska
Specjalista ds. Marketingu
     

Moje 20-letnie doświadczenie praktycznego działania na żywych organizmach firm z sektora MSP, w branżach: farmaceutycznej, motoryzacyjnej, szkoleniowej, reklamowej oraz branży nowych technologii, pomaga szerzej spojrzeć na marketing i kreatywnie podchodzić do działań.

– – –

 

Misja i Wizja firmy
     

Mówimy Yak dopasować kulturę organizacyjną do strategii.
Pokazujemy Yak zaangażować pracowników.
Uczymy firmy Yak sprzedawać więcej.
Wspieramy do momentu stworzenia nawyków.