Poznaj naszych ekspertów
     

Jesteśmy zespołem do zadań specjalnych, a nasze szeregi zasilają bardzo doświadczeni specjaliści. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres specjalizacji sprawiają, że nie boimy się żadnych wyzwań!

Grzegorz Turniak
Grzegorz Turniak
Prezes zarządu – GrupaYak Sp. z o.o.
     

Inspirujący mówca, mentor, networker. Wykładowca na studiach podyplomowych SGH, UW, PW i MBA na ALK. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. W lutym 2006 wprowadził i rozwijał do 2013 na rynku krajowym firmę BNI Polska. Obecnie jest prezesem spółki szkoleniowo – doradczej Akademia Rekomendacji. Prowadzi #NetworkingConciergeClub, #EventOnboarding #SesjePozytywnychRelacji na eventach, certyfikowany program #MasterOfNetworking. Został wybrany jednym z „10 Topowych Głosów Polskiego Linkedin 2018 i 2019„.

– – –

   

Agata Dynoch
Agata Dynoch
Partner – GrupaYak Sp. z o.o.
     

Praktyk i trener z zakresu networkingu, Facylitator procesów sprzedaży i strategii w firmach i instytucjach. Networkingiem zajmuje się od 14 lat w latach 2006 – 2013 wspierała budowę i rozwój BNI Polska. Od 2016 roku jest wiceprezesem firmy Akademia Rekomendacji Sp. z o.o. Pasjonatka Stylów Myślenia FRIS, wykorzystuje je w prowadzonych przez siebie procesach facylitacji. Posiada certyfikat profesjonalnego facylitatora w metodyce Proces Iceberg na poziomie Advanced, wg standardów brytyjskiego instytutu ILM.

– – –

   

Piotr Makowski
Piotr Makowski
Członek zarządu – GrupaYak Sp. z o.o.
     

Ekspert i trener Social Selling B2B oraz SMarketing B2B. Ponad 20 lat doświadczenia biznesowego w firmach Polskich i międzynarodowych korporacjach (Center Corporation, Adecco Polska, Exorigo-Upos, Canon Polska). 8 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu. Ostatnie 2 lata byłem zaangażowany w tworzenie i wdrażanie programu Social Selling w Canon Polska, zarówno od strony działu sprzedaży jak i marketingu.

– – –

   

Jacek Czapski
Partner GrupaYak, Trener, Konsultant i Coach
     

Prowadzi szkolenia warsztatowe od 1997 roku. Coaching od roku 2009 – certyfikat ICF.

Ma doświadczanie w prowadzeniu autorskich szkoleń dla managerów, trenerów, sprzedawców i specjalistów obsługi klienta w różnych branżach – łącznie poprowadził ponad 2 300 dni szkoleniowych.

Specjalizuje się w analizie potrzeb szkoleniowych pozwalającej skutecznie zaprojektować i poprowadzić celowy rozwój precyzyjnie wytypowanych kompetencji

Jest licencjonowanym trenerem specjalistycznej szkoły trenerskiej – uczenie negocjacji, komunikacji w trudnych sytuacjach, mediacji i rozwiązywania konfliktów – Transforming Communication™.

– – –

   

Misja i Wizja firmy
     

Mówimy Yak dopasować kulturę organizacyjną do strategii.
Pokazujemy Yak zaangażować pracowników.
Uczymy firmy Yak sprzedawać więcej.
Wspieramy do momentu stworzenia nawyków.

Jak możemy Ci pomóc?
     

Opowiedz nam yakie masz wyzwania – wysłuchamy Cię uważnie!
Wyjaśnimy Ci yak pracujemy i wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązanie.

Porozmawiajmy

Jak możemy Ci pomóc?
     

Opowiedz nam yakie masz wyzwania – wysłuchamy Cię uważnie!
Wyjaśnimy Ci yak pracujemy i wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązanie.

Porozmawiajmy